Tento web používá cookies.
×

Služby


Tetování

Naše brněnské tetovací studio Vám může nabídnout vše, co se týká provedení tetování a to jak v oblasti rad ohledně výběru motivu, tak jeho vlastní provedení. Držíme krok s aktuálním vývojem v oboru. Pro tetování používáme jednorázové sterilní cartridge, vybalované před zákazníkem. Dále jednorázové rukavice, kalíšky na barvu, desinfekční prostředky atd. Všechny další, námi používané tetovací jehly, nástroje nebo pomůcky jsou buď jednorázové, nebo zabalené do nepropustných obalů a po vybalení ještě navíc desinfikované. Tímto eliminujeme křížovou kontaminaci na minimum.

Rádi Vám poradíme a vysvětlíme vše, co by Vás mohlo zajímat. Chcete-li vědět něco o tom, co předchází provedení tetování, zeptejte se nás a my Vás rádi uvedeme do problematiky, protože my nemáme co skrývat.

tetovaci studio brno planet tattoo
tetovaci studio brno planet tattoo

Piercing

V našem studiu tuto službu neposkytujeme.

Tetovací salón Planet Tattoo

Jsme parta tatérů v centru Brna, pro které je tetování vášeň a životní styl. Je jedno, jestli teprve vybíráte svou první kérku nebo uvažujete o další do sbírky. Rádi se s vámi potkáme v našem tetovacím salónu na Křenové 61 a probereme, kdy se do toho spolu pustíme.

Chcete si udělat obrázek o tom, co umíme? Podívejte se do naší galerie tetování. Třeba tam najdete inspiraci.

Hledáte inspiraci na Vánoční dárek nebo něco speciálního k výročí? Potěšte svého partnera nebo partnerku dárkovým poukazem na tetování dle vlastního výběru.

Kontaktujte nás

Adresa:
Planet Tattoo Studio
Křenová 61
602 00 Brno

E-mail:
info@tattoo.cz

Telefon:
+420 777 752 638 | 777PLANET

KONTAKTUJTE NÁS
2000 znaků zbývá
Přidat soubory